Pakalpojumi

Šajā sadaļā Jūs variet iepazīties ar Aizputes novada domes, tās iestāžu un struktūrvienību sniegtajiem pakalpojumiem. Pakalpojumus iespējams saņemt gan Aizputes novada domē, gan pagastu pārvaldēs, gan pašvaldības iestādēs.

Oficiālai saziņai ar valsts un pašvaldību iestādēm iedzīvotāji un uzņēmēji var izmantot ar e-parakstu parakstītus dokumentus, nosūtot tos uz iestādes e-pastu. Aizputes novada pašvaldības oficiālais e-pasts ir Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu . Tikai tad, ja elektroniski saņemtais iesniegums ir normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā parakstīts ar elektronisko parakstu vai iesniegts valsts vai pašvaldības iestādei, autentifikācijai izmantojot portālu www.latvija.lv, uz to attiecināmas „Iesniegumu likuma" prasības.

Pilnu informāciju par valsts un pašvaldību sniegtajiem elektroniskajiem pakalpojumiem skatiet portālā www.latvija.lv.

Veidlapas

Aizputes novada pašvaldība ir sagatavojusi veidlapas dažāda veida iesniegumiem pašvaldībai. Pēc veidlapu parauga aizpildītie iesniegumi iesniedzējam jāparaksta personīgi un jānogādā Aizputes novada pašvaldībai Atmodas ielā 22, 18.kabinetā vai elektroniski parakstīts iesniegums jānosūta uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu .

Veidlapas iesniegumiem pašvaldībai

 
Aizputes novada dome 2022 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads