Par attālināto pakalpojumu sniegšanu

Aizputes novada dome pakalpojumus sniedz daļēji attālināti. Aicinām iedzīvotājus iesniegumus iesniegt elektroniski - parakstot ar drošu elektronisko parakstu un nosūtot uz Aizputes novada domes e-pastu dome@aizpute.lv vai autorizējoties ar internetbankas rīkiem portālā www.latvija.lv un izmantojot e-pakalpojumu "Iesniegums iestādei", vai arī rakstīt iesniegumu ar roku un atsūtīt to pa pastu.

Aizputes novadpētniecības muzejs aicina piepildīt Ziemassvētku sirds siltuma kamanas
Trešdiena, 16 decembris 2020 15:27

kamanas

Aizvadītajā gadā piedzima ideja par labdarības dāvanu tirdziņu Aizputes Jaunajā pilsmuižā, kurā tika aicināti piepildīt sirds siltuma kamanas ar dāvaniņām vientuļajiem senioriem un daudzbērnu ģimenēm. Šogad plānotais tirdziņš izpaliek, bet aicinām Jūs ikvienu uzmeklēt vietējos amatniekus, lai sevi un savus mīļos svētkos iepriecinātu ar vietējo ražotāju darinājumiem.

Lai arī pats tirdziņš izpaliek, ideju par Ziemassvētku sirds siltuma kamanu piepildīšanu vēlamies saglabāt arī šogad, jo, šķiet, vairāk kā jebkad mums visiem ir vajadzīgs atbalsts, drošības un pleca sajūta, sajūta, ka cilvēku sirdis vēl joprojām ir atvērtas un sirds siltuma piepildītas.

Aizvadītajā gadā, pasniedzot cilvēkiem Jūsu sarūpētās dāvaniņas, piedzīvojām abpusēji neviltotu prieku un emocijas. Dāvaniņas nonāca mājās, kur tās, iespējams, vismazāk gaidīja.

Sirds siltuma kamanas Jūs gaida jau ierastajā vietā Aizputes novadpētniecības muzejā līdz 18. decembrim. Savu sirds siltuma dāvaniņu varat atstāt arī Valentīnas ziedu veikaliņā. Tās atceļos uz mūsu kamanām.

Sirds siltuma dāvaniņa var būt pilnīgi jebkas, sākot no pašu rokām pagatavotas apsveikuma kartiņas, ar mīlestību adītām zeķītēm, ievārījuma vai gurķu burciņām, ar prieku sarūpētiem našķiem. Pats galvenais, lai šīs dāvaniņas nāktu no sirds. Tas, cik daudzus cilvēkus kopīgi varēsim iepriecināt šajos svētkos, ir atkarīgs no katra viena. Tādēļ aicinām ikvienu piestāt, ieklausīties un sajust, kas ir tas, ar ko šogad gribas dalīties!

Ja vēlaties iepriecināt kādu zināmu vientuļu senioru svētkos, lūgums dot ziņu, rakstot privātu vēstuli Aizputes novadpētniecības Facebook lapā, vai uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 
Aizputes novada dome 2022 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads