Par attālināto pakalpojumu sniegšanu

Aizputes novada dome pakalpojumus sniedz daļēji attālināti. Aicinām iedzīvotājus iesniegumus iesniegt elektroniski - parakstot ar drošu elektronisko parakstu un nosūtot uz Aizputes novada domes e-pastu dome@aizpute.lv vai autorizējoties ar internetbankas rīkiem portālā www.latvija.lv un izmantojot e-pakalpojumu "Iesniegums iestādei", vai arī rakstīt iesniegumu ar roku un atsūtīt to pa pastu.

Lažas iela atvērta satiksmei
Trešdiena, 16 decembris 2020 15:06

IMG 8590

No augusta mēneša Lažas ielā, posmā no Zvaigžņu ielas līdz Ceriņu ielai, norisinājās remontdarbi ielas seguma sliktā stāvokļa dēļ. Segumam bija plašs plaisu tīkls, kas vairākkārtēji tika labots, neatrisināta efektīva lietus ūdeņu novadīšana, tāpēc nokrišņu laikā veidojās peļķes, applūdinot tuvumā esošās ēkas un sētas, radot neērtības ēku iedzīvotājiem.

Darbi nav pilnībā pabeigti, ir izbūvēta lietus ūdens kanalizācija, ietves, asfaltam ir uzklāta pirmā kārta. Laika apstākļu dēļ ir iestājies tehnoloģiskais pārtraukums. Otrā kārta asfalta segumam un krustojums ar gājēju pāreju tiks izbūvēts 2021.gada maijā.

Būvdarbus veic: SIA “AD Būve”
Būvdarbu izmaksas: 435 705,00 EUR
Projekta finansētājs: Aizputes novada dome

 
Aizputes novada dome 2022 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads