Par attālināto pakalpojumu sniegšanu

Aizputes novada dome pakalpojumus sniedz daļēji attālināti. Aicinām iedzīvotājus iesniegumus iesniegt elektroniski - parakstot ar drošu elektronisko parakstu un nosūtot uz Aizputes novada domes e-pastu dome@aizpute.lv vai autorizējoties ar internetbankas rīkiem portālā www.latvija.lv un izmantojot e-pakalpojumu "Iesniegums iestādei", vai arī rakstīt iesniegumu ar roku un atsūtīt to pa pastu.

Aizputes novada pašvaldība izsludina konkursu finansējuma saņemšanai 2021. gadā sportistu, klubu un sporta pasākumu atbalstam.
Pirmdiena, 07 decembris 2020 15:48

Sportisti

Uz atbalstu var pretendēt Aizputes novadā dzīvesvietu deklarējuši vai Aizputes novadu pārstāvoši sportisti un Biedrību un nodibinājumu reģistrā  reģistrētie Aizputes novada sporta klubi un komandas, sporta pasākumu organizatori, kuri plāno organizēt sporta pasākumus Aizputes novada teritorijā.

Pašvaldības mērķis ir finansiāli atbalstīt sporta pasākumus, klubus, biedrības, komandas un individuālos sportistus, tādējādi veicinot aktīvu un veselīgu dzīvesveidu, iesaistot iedzīvotājus dažādās sporta aktivitātēs, kā arī popularizējot novadu Latvijā un pasaulē.

Aizputes novada domes Izglītības un Sporta komitejai adresēti pieteikumi līdz 2021. gada 15. janvāra plkst. 17.00 jāiesniedz Domē, Atmodas ielā 22, Aizputē.

Konkursa nolikums finansējuma saņemšanai

Aizputes novada dome 2022 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads