Par attālināto pakalpojumu sniegšanu

Aizputes novada dome pakalpojumus sniedz daļēji attālināti. Aicinām iedzīvotājus iesniegumus iesniegt elektroniski - parakstot ar drošu elektronisko parakstu un nosūtot uz Aizputes novada domes e-pastu dome@aizpute.lv vai autorizējoties ar internetbankas rīkiem portālā www.latvija.lv un izmantojot e-pakalpojumu "Iesniegums iestādei", vai arī rakstīt iesniegumu ar roku un atsūtīt to pa pastu.

Noslēgušies Jāņa ielas pārbūves darbi
Piektdiena, 04 decembris 2020 11:02

IMG 8523

Jāņa iela atjaunota kā vēsturiskā centra ieliņa un ir atkal atvērta satiksmei. Šī iela vēsturiski ir pirmā iela Aizputē, kura bija noklāta ar bruģakmeni un tagad tā atjaunota vēsturiskajā izskatā. Iela 170m garumā noklāta ar dabīgo laukakmens bruģi un ietves ar flīzēm. Ielas pārbūvei bija nepieciešams aptuveni 200m3 laukakmeņu, no kuriem apmēram puse atradās zem ielas novecojušās asfalta kārtas un pārējie iegūti no apkārtnē esošajiem laukiem.

Reizē ar Jāņa ielas pārbūvi ir atjaunota pieguļošā parka (tā sauktā “Jāņa ielas bērnu laukuma”) ietve, neaizskarot Eiropas dižskābarža saknes un netraumējot dižkoku, kā arī izbūvēts jauns Jāņa ielas ietves un pieguļošā parka apgaismojuma tīkls.

Būvdarbus veica: SIA “A-Land”
Projekta kopējās izmaksas: 140 137,67 EUR
Projekta finansētājs: Aizputes novada dome
Realizēšanas laiks: 2020.gada jūlijs - 2020.gada novembris

 
Aizputes novada dome 2022 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads