Par attālināto pakalpojumu sniegšanu

Aizputes novada dome pakalpojumus sniedz daļēji attālināti. Aicinām iedzīvotājus iesniegumus iesniegt elektroniski - parakstot ar drošu elektronisko parakstu un nosūtot uz Aizputes novada domes e-pastu dome@aizpute.lv vai autorizējoties ar internetbankas rīkiem portālā www.latvija.lv un izmantojot e-pakalpojumu "Iesniegums iestādei", vai arī rakstīt iesniegumu ar roku un atsūtīt to pa pastu.

VID uzsāk pieteikumu pieņemšanu dīkstāves atbalstam un atbalstam algu subsīdijai
Otrdiena, 01 decembris 2020 11:47

COVID Atbalsts uzņēmumiem un to darbiniekiem

COVID Atbalsts algu subsīdijai

COVID Atbalsts pašnodarbinātajiem

COVID Atbalsts patentmaksas maksātājiem

Dīkstāves atbalsts

 
Aizputes novada dome 2022 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads