Par attālināto pakalpojumu sniegšanu

Aizputes novada dome pakalpojumus sniedz daļēji attālināti. Aicinām iedzīvotājus iesniegumus iesniegt elektroniski - parakstot ar drošu elektronisko parakstu un nosūtot uz Aizputes novada domes e-pastu dome@aizpute.lv vai autorizējoties ar internetbankas rīkiem portālā www.latvija.lv un izmantojot e-pakalpojumu "Iesniegums iestādei", vai arī rakstīt iesniegumu ar roku un atsūtīt to pa pastu.

Aizputes novada dome sveic 1.adventē
Pirmdiena, 30 novembris 2020 15:48

vainags

Šogad Aizputē Ziemassvētku egle tika iedegta nemanāmi un klusi, 29.novembrī, 1.adventē.

Šādi rīkojāmies, lai izvairītos no cilvēku pulcēšanās un pasargātu viens otru no Covid-19 izplatīšanās.

Lai visiem gaišs un jauks šis gaidīšanas laiks!

 
Aizputes novada dome 2022 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads