Par attālināto pakalpojumu sniegšanu

Aizputes novada dome pakalpojumus sniedz daļēji attālināti. Aicinām iedzīvotājus iesniegumus iesniegt elektroniski - parakstot ar drošu elektronisko parakstu un nosūtot uz Aizputes novada domes e-pastu dome@aizpute.lv vai autorizējoties ar internetbankas rīkiem portālā www.latvija.lv un izmantojot e-pakalpojumu "Iesniegums iestādei", vai arī rakstīt iesniegumu ar roku un atsūtīt to pa pastu.

Uzstādīti jauni atpūtas soliņi pilsētā
Piektdiena, 06 novembris 2020 16:43

Solins

Uzklausot Aizputes senioru apvienības “Piesaulīte” vēlmi, 2020.gada 6.novembrī ir uzstādīti trīspadsmit atpūtas soliņi ar atkritumu urnām pilsētā: Kuldīgas ielā pie Baptistu baznīcas, pie gājēju takas uz PMK, pie stadiona tiltiņa, Ceriņu ielā, Herteļa ielā, Brīvības ielā pie kapiem, Ziedu un Jelgavas ielas krustojumā, Kalvenes un Upes ielas krustojumā, papildus uzlikti soliņi Liepājas iela un pakalnē aiz dzirnavām.

Solus uzstādīja: SIA “RGPluss”
Projekta izmaksas: 3513,17 EUR
Finansē: Aizputes novada dome

 
Aizputes novada dome 2022 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads