Par attālināto pakalpojumu sniegšanu

Aizputes novada dome pakalpojumus sniedz daļēji attālināti. Aicinām iedzīvotājus iesniegumus iesniegt elektroniski - parakstot ar drošu elektronisko parakstu un nosūtot uz Aizputes novada domes e-pastu dome@aizpute.lv vai autorizējoties ar internetbankas rīkiem portālā www.latvija.lv un izmantojot e-pakalpojumu "Iesniegums iestādei", vai arī rakstīt iesniegumu ar roku un atsūtīt to pa pastu.

Aicina pieteikties uz bezmaksas individuālām supervīzijas konsultācijām Aizputē
Ceturtdiena, 29 oktobris 2020 09:25

Supervizija

Šī gada tēma "Pārmaiņu laika izaicinājumi: Supervīzijas spējas un iespējas"
Trīs dienas no 2. līdz 4. novembrim ir dažādi piedāvājumi - gan individuālās supervīzijas, gan meistarklases, gan konference noslēgumā.

Pieteikties aicināti jebkuras jomas profesionāļi, īpaši, kuriem ir kādas grūtības darbā vai kāds ilgstoši neatrisināms jautājums ar darbu saistīts un kuru būtu vēlēšanās risināt. Tāpat arī aicināti pēdējā kursa studenti, kuri iziet praksi un saskarās ar profesionālajiem izaicinājumiem.

Supervizijas Aizputē vada Līga Sprūde, kas ir sertificēta supervizore, kas ik gadu piedalās Latvijas Supervizoru asociācijas rīkotajos pasākumos kā biedrs. Šogad ņemot vērā situāciju un piemērojoties apstākļiem, pakalpojums tiek piedāvāts bez maksas attālināti. Līga jau otro gadu ir aizputniece, tāpēc piedāvā šo iespēju savai pilsētai un novadam.

Supervīzija ir salīdzinoši jauna profesija, kura pagaidām vēl nav pietiekoši novērtēta profesionāļu vidū. Tāpēc Supervīzijas dienas tiek ik gadu rīkotas gada nogalē un ir aicināti šīs jomas profesionāļi piedāvāt savus pakalpojumus iedzīvotājiem pieejamākus.

Vairāk informācijas Facebook/ Supervīzijas dienas 2020. 

Supervīzijas Aizputē notiks klātienē ievērojot noteiktos ierobežojumus vai attālināti izmantojot Zoom platformu.

Pieteikties pie Līgas Sprūdes pa tālr. 29776402.

Neskaidrību jautājumā, lūgums, rakstīt uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu .

Supervīzijas dienas 2020 rīko Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskola RISEBA , sadarbībā ar RSU un Latvijas Supervizoru apvienību (www.supervizija.lv).

 
Aizputes novada dome 2022 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads