Par attālināto pakalpojumu sniegšanu

Aizputes novada dome pakalpojumus sniedz daļēji attālināti. Aicinām iedzīvotājus iesniegumus iesniegt elektroniski - parakstot ar drošu elektronisko parakstu un nosūtot uz Aizputes novada domes e-pastu dome@aizpute.lv vai autorizējoties ar internetbankas rīkiem portālā www.latvija.lv un izmantojot e-pakalpojumu "Iesniegums iestādei", vai arī rakstīt iesniegumu ar roku un atsūtīt to pa pastu.

Sākta pieteikšanās skolotāju izglītības projektam „Mācītspēks”
Pirmdiena, 26 oktobris 2020 10:17

FB horizontāli 1

Aicina pieteikties projektā “Mācītspēks” dažādu jomu profesionāļus - programmētājus, inženierus, tulkus, grāmatvežus, pētniekus u.c. profesiju pārstāvjus, kuri līdz 2021. gada jūnijam būs ieguvuši bakalaura vai 2. līmeņa profesionālo augstāko izglītību un vēlas apgūt skolotāja profesiju.

Projekta dalībnieki strādās skolā, saņems skolotāja darba algu un ikmēneša mācību stipendiju, paralēli studēs 2. līmeņa profesionālās augstākās izglītības studiju programmā „Skolotājs” Latvijas Universitātē, Daugavpils Universitātē vai Liepājas Universitātē, iegūs skolotāja kvalifikāciju, kā arī atbalstu savai profesionālajai un personīgajai izaugsmei.

Projektā var pieteikties, ja ir:

  • bakalaura vai 2. līmeņa profesionālā augstākā izglītība;
  • labas latviešu valodas zināšanas;
  • motivācija dalībai projektā.

Piedaloties projektā pretendents saņems:

  • skolotāja darba algu;
  • ikmēneša mācību stipendiju;
  • iespēju studēt un iegūt skolotāja kvalifikāciju;
  • individuālu atbalstu savai izaugsmei.

Pieteikties var elektroniski līdz 14. decembrim: https://macitspeks.lv  

Vairāk informāciju var saņemt:

Rakstot Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu , zvanot +371 25634222 vai https://macitspeks.lv

Projektu "Mācītspēks" Izglītības un zinātnes ministrijas vadībā īsteno Latvijas Universitāte, Daugavpils Universitāte, Liepājas Universitāte un nodibinājums “Iespējamā misija”. Projekta norisi atbalsta Eiropas Sociālais fonds.

 
Aizputes novada dome 2022 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads