Par attālināto pakalpojumu sniegšanu

Aizputes novada dome pakalpojumus sniedz daļēji attālināti. Aicinām iedzīvotājus iesniegumus iesniegt elektroniski - parakstot ar drošu elektronisko parakstu un nosūtot uz Aizputes novada domes e-pastu dome@aizpute.lv vai autorizējoties ar internetbankas rīkiem portālā www.latvija.lv un izmantojot e-pakalpojumu "Iesniegums iestādei", vai arī rakstīt iesniegumu ar roku un atsūtīt to pa pastu.

Kazdangas muzejs izsludina Mūzikas instrumenta nosaukuma ekspreskonkursu.
Trešdiena, 21 oktobris 2020 14:24

122022480 3392716517473889 3950921588464640047 n

Konkursa mērķis un uzdevumi - Kopīgi radīt vietai un laikam atbilstošu, skanīgu Mūzikas instrumenta nosaukumu. Radīto nosaukumu pēc tam izmantot tālākajā komunikācijā.

   Informācija par mūzikas instrumentu – spēlējams ar koka vālītēm vai pirkstiem. Stīgas atrodas vertikāli.

     Mūzikas instrumentu var apskatīt Kazdangas muzejā, muzeja darba laikā.

     Ekspreskonkursa nosaukuma piedāvājumus sūtīt līdz 2020.gada 31.oktobrim uz e-pasta adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu .

     Ekspreskonkursa dalībnieki - Ikviens interesents. Var iesniegt neierobežotu skaitu nosaukuma piedāvājumu.

Darbu iesniegšanas kārtība - Iesniedzot nosaukumu ekspreskonkursam, jānorāda vārds, uzvārds, tālruņa numurs.

   Idejas tiek apkopotas iesūtīšanas datuma un laika secībā (gadījuma, ja izvēlētais nosaukums atkārtojas un to tiek nolemts pieņemt, kā jaunā mūzikas instrumenta nosaukumu, par nosaukuma autoru tiek uzskatīts tas, kas šo ideju nosūtījis pirmais).

     Ekspreskonkursa dalībnieks apzinās un atzīst, ka piedaloties ekspreskonkursā, viņš nodod sava intelektuālā darba rezultātu, kas tiek radīts un iesniegts sakarā ar šo konkursu un Konkursa darba rezultāts – Mūzikas instrumenta nosaukums - pāriet Konkursa organizētāja īpašumā. Konkursa dalībnieks atsakās no jebkurām tiesībām (autortiesībām u.c.) uz iepriekšminēto darba rezultātu.

     Ekspreskonkursa darbu vērtēšanas kritēriji - Mūzikas instrumenta nosaukuma atbilstība vietai un konkrētajam mūzikas instrumentam, pamatojums nosaukumam, skanīgums un pielietošanas vieglums.

     Ekspreskonkursa labākā un atbilstošākā nosaukuma autors iegūs Kazdangas muzeja bezmaksas apmeklējumu (līdz 5 personām). Konkursa rezultāti tiks publicēti Facebook - Kazdangas muzejs mājas lapā.

Informācija pa tālruni 28616717.

 
Aizputes novada dome 2022 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads