Par attālināto pakalpojumu sniegšanu

Aizputes novada dome pakalpojumus sniedz daļēji attālināti. Aicinām iedzīvotājus iesniegumus iesniegt elektroniski - parakstot ar drošu elektronisko parakstu un nosūtot uz Aizputes novada domes e-pastu dome@aizpute.lv vai autorizējoties ar internetbankas rīkiem portālā www.latvija.lv un izmantojot e-pakalpojumu "Iesniegums iestādei", vai arī rakstīt iesniegumu ar roku un atsūtīt to pa pastu.

Dabas procesu pārgājiens Ormaņkalnā ar biologu Ritvaru Rekmani
Otrdiena, 20 oktobris 2020 08:11

DABAS PROCESU PĀRGĀJIENS ORMAŅKALNĀ

Aizputes novada Tūrisma informācijas un Mūžizglītības centrs sadarbībā ar biologu un ornitologu Ritvaru Rekmani 14. novembrī aicina uz izzinošu pārgājienu Ormaņkalnā, Aizputē.

Rudens un ziemas mija ir laiks, kad dabā augi un dzīvnieki gatavojas pārziemošanai. Zvēri meklē labāko vietu ziemas guļai, putni migrē uz dienvidiem, un augi nomet augļus un iekrāsojas dažādās krāsās. Baudīsim gadalaiku miju mežā un ieraudzīsim to, ko ikdienā nevaram novērot.

Dalībnieku tikšanās pie Aizputes mototrases, plkst. 10:00. Pārgājiena norises laiks no plkst. 10:00 - 13:00. Pēc pārgājiena (labu laika apstākļu gadījumā) mazs pikniks pie ugunskura. Lūdzam parūpēties katram par savām uzkodām (ugunskurā cepsim desiņas).

Lūdzam pārgājienam iepriekš pieteikties līdz š.g. 12. novembrim pa tel.nr. 28617307 vai Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu
Dalība pārgājienā ir bez maksas!

Lūdzam nodrošināties ar laika apstākļiem piemērotu apģērbu un apaviem. Kārtīgiem vērotājiem - binoklis vai fotoaparāts atmiņu iemūžināšanai.

 
Aizputes novada dome 2022 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads