Par attālināto pakalpojumu sniegšanu

Aizputes novada dome pakalpojumus sniedz daļēji attālināti. Aicinām iedzīvotājus iesniegumus iesniegt elektroniski - parakstot ar drošu elektronisko parakstu un nosūtot uz Aizputes novada domes e-pastu dome@aizpute.lv vai autorizējoties ar internetbankas rīkiem portālā www.latvija.lv un izmantojot e-pakalpojumu "Iesniegums iestādei", vai arī rakstīt iesniegumu ar roku un atsūtīt to pa pastu.

Aicina uz lekciju "Senās kuršu rotas un to ornamenti"
Trešdiena, 02 septembris 2020 16:17

jaunzems

30.09. plkst. 17.00 lekcija "Senās kuršu rotas un to ornamenti" Aizputes novadpētniecības muzejā.
Lektors- rotkalis Harijs Jaunzems.
Nodarbība notiek projekta "Audzē un stiprini kursi sevī!" aktivitāšu ietvaros. Finansē VKKF/Kurzemes plānošanas reģions.
 
 
Aizputes novada dome 2022 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads